Yeni Kayseri Havalimanı'nda Netmecra yerini aldı.

Kurumsal

Hakkımızda

Netmecra Görsel İletişim Ltd.Şti. kurucularının sektördeki 40 yılı aşan bilgi ve birikimleri sayesinde kısa zamanda önemli işler başarmıştır.

2011 yılında Türkiye’nin seçkin havalimanlarından Kayseri Havalimanı, Samsun Çarşamba Havalimanı, Gaziantep Havalimanı ve Trabzon Havalimanındaki reklam alanlarının kiralanması konusunda faaliyetlerine devam eden Netmecra Görsel İletişim, sektörde kısa zamanda öncü olmayı hedefleyen bir Indoor ve Outdoor medya pazarlama şirketidir.

Netmecra Görsel İletişim Ltd.Şti. kapalı mekanların en etkin noktalarında kullandığı yüksek çözünürlüğe ve parlaklığa sahip büyük LED ve LCD ekranlarla müşterilerin beklentisine uygun reklam mecraları ile hizmet etmektedir.

Vizyon & Misyon

Sunmakta olduğumuz hizmetlerimizde, özenli, dinamik, çözümcü ve profesyonel yaklaşımımızla tüm müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak ve sürdürülebilir ilişkiler geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu hedefimizi gerçekleştirme yolunda eğitimli ve alanında tecrübeli çalışanlarımıza güveniyoruz.

Bu yolda ilerlerken kalite, güvenilirlik, müşteri odaklılık gibi önemli değerler bize rehberlik edecektir. Bunların yanı sıra, faaliyet gösterdiğimiz sektöre ve faaliyet bölgelerimize de olumlu katkılarda bulunmayı amaçlamaktayız.

Scroll